اخبار

صفحه اصلی اخبار

اخبار

1395/12/15
رئیس شرکت تراکتورسازی LS گفت: با انجام عملیات تست بر روی کمباین برنج تولیدی کشور کره با مشارکت شرکت ارغوان آدینه زرندیه امیدواریم این محصول با تولید انبوه از نیمه دوم سال 2018 ، روانه بازار مصرف شود.
منطقه مرکزی، "کوو" در جریان بازدید از مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه و بررسی توانمندی این مجتمع در تولید انبوه تراکتور Ls با مشارکت کشور کره اظهار کرد: برخورداری ایران از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار مناسب عاملی برای تقویت انگیزه و مشارکت در سرمایه‌گذاری کشور کره در این کشور است.
وی با اشاره به اقلیم جغرافیایی استان مرکزی و شهرستان زرندیه، برخورداری این منطقه از پتانسیل‌ها ...
1395/12/15
بنیانگذار و رئیس هیات مدیره مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه از آغاز صادرات تولیدات بزرگترین کارخانه تراکتور ایران در این شهرستان ظرف سه سال آینده خبر داد.
منطقه مرکزی، محمدرضا شریفی در جریان بازدید یک هیئت تجاری متشکل از قائم مقام گروه LS کره جنوبی از مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه و بررسی توانمندی این مجتمع در تولید انبوه تراکتور LS با مشارکت کشور کره اظهار کرد: در فاز نخست تولید تراکتور در این مجتمع سالانه دو هزار دستگاه تراکتور با مشارکت شرکت LS مونتاژ و روانه بازار می شود.
وی از کره جنوبی به عنوان یکی از قدرتمندترین کشورهای اقتصادی آسیایی یاد کرد و افزود: با مشارکت و سرمایه‌گذاری ...
1395/12/14
شرکت ارغوان آدینه با هدف دستیابی به رضایت مندی و وفاداری مشتری و در راستای افزایش اطمینان، اعتماد و آسودگی خاطر با راه اندازی تعمیرگاه سیار اقدام به ارائه خدمات تعمیرگاهی و خدمات در محل نموده است.
ارائه خدمات با کیفیت بالا در کمترین زمان، پایبندی به وظایف و جلب رضایت مشترکین بوده و از عوامل موثر مشتری مداری بوده و می باشد.
دستيابي به وفاداري مشتري و سرآمدي در ارائه خدمات در سطح كلاس جهاني و نهادينه كردن فرهنگ خدمت در سازمان و جامعه ،ماموریت تعمیرگاه سیار شرکت ارغوان آدینه می باشد. اهميت ارائه خدمات پس از فروش مناسب در محل توسط تعمیرگاه سیار موضوع قابل تاملي است. وقت گير بودن و هزينه ...
1395/10/06
قدرت بالا، عمر طولانی در شرایط نامناسب اقلیمی، توان مزرعهای بینظیر، سهولت کار، ایمنی بالا، کم هزینه بودن و بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در طراحی و مکانیک تراکتورهای LS همایشی را در تاریخ 95/09/23 در استان یزد با حضور رئیس کل توسعه مکانیزاسیون، نمایندگی و عاملین شرکت ارغوان، کارشناسان و محققان کشاورزی و کشاورزان علاقه مند که از مناطق مختلف استان یزد به شهر یزد آمده بودند را در سالن جهاد کشاورزی این استان رقم زد.
 
در این همایش مدیر برنامه ریزی جهاد کشاورزی استان تهران، مسئول مکانیزاسیون استان یزد، سرکار خانم دکتر قوچانی و کارشناسان شرکت ارغوان به ایراد سخن پیرامون ویژگی ها ...
 1 2 3 4 5  ...