اخبار

صفحه اصلی اخبار

اخبار

1396/02/02
پایش مشتریان بعد از تحویل کالا یکی از فاکتورهای متمایزکننده کمپانی های موفق در زمینه عرضه خدمات پس از فروش می باشد. واحد خدمات پس از فروش شرکت ارغوان آدینه در راستای نیل به این مهم در بازدید میدانی خود از تراکتورهای LS موجود در استان گیلان به بررسی وضعیت کارکرد و آموزش رانندگان و مشتریان محترم این منطقه پرداخت.
 
کارکنان واحد خدمات پس از فروش ضمن بازدید از نمایندگیهای شرکت و کشاورزان محترم به آموزش رانندگان جهت کاربری تراکتور و سرویس های اولیه و تنظیمات ضرروی پرداختند. با توجه به بافت کشاورزی این منطقه تراکتورهای مورد استفاده بیشتر از نوع شالیزاری بود که در جریان این بازدید ...
1396/01/16
شرکت ارغوان آدینه نمایندگی انحصاری تراکتورهای LSMtron کشور کره جنوبی جهت افزایش رضایتمندی و تسریع در خدمت رسانی به مشتریان چندی پیش اقدام به ایجاد واحد خدمات سیار نمود، این واحد مجهز به خودرو خدمات سیار بوده و آماده اعزام به اقصی نقاط کشور می باشد. در این خصوص در اولین ماموریت جهت انجام سرویس اولیه و آموزش پرسنل نمایندگی، به شهرستان قزوین عزیمت نمودند، که با استقبال کشاورزان و مشتریان تراکتورهای LS همراه بود.
 
در این راستا شرکت ارغوان آدینه گام به گام به دنبال تحقق شعار همیشه همراه شما هستیم می باشد و در این راه تمام تلاش و پشتکار خود را انجام می دهد و امید است با کمک تمامی ...
1395/12/15
رئیس شرکت تراکتورسازی LS گفت: با انجام عملیات تست بر روی کمباین برنج تولیدی کشور کره با مشارکت شرکت ارغوان آدینه زرندیه امیدواریم این محصول با تولید انبوه از نیمه دوم سال 2018 ، روانه بازار مصرف شود.
منطقه مرکزی، "کوو" در جریان بازدید از مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه و بررسی توانمندی این مجتمع در تولید انبوه تراکتور Ls با مشارکت کشور کره اظهار کرد: برخورداری ایران از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار مناسب عاملی برای تقویت انگیزه و مشارکت در سرمایه‌گذاری کشور کره در این کشور است.
وی با اشاره به اقلیم جغرافیایی استان مرکزی و شهرستان زرندیه، برخورداری این منطقه از پتانسیل‌ها ...
1395/12/15
بنیانگذار و رئیس هیات مدیره مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه از آغاز صادرات تولیدات بزرگترین کارخانه تراکتور ایران در این شهرستان ظرف سه سال آینده خبر داد.
منطقه مرکزی، محمدرضا شریفی در جریان بازدید یک هیئت تجاری متشکل از قائم مقام گروه LS کره جنوبی از مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه و بررسی توانمندی این مجتمع در تولید انبوه تراکتور LS با مشارکت کشور کره اظهار کرد: در فاز نخست تولید تراکتور در این مجتمع سالانه دو هزار دستگاه تراکتور با مشارکت شرکت LS مونتاژ و روانه بازار می شود.
وی از کره جنوبی به عنوان یکی از قدرتمندترین کشورهای اقتصادی آسیایی یاد کرد و افزود: با مشارکت و سرمایه‌گذاری ...
 1 2 3 4 5  ...